Legújabb remekelés volt ez a kissé késői eperszezonos finomság. Sikerült még egy "Szedd magad" akció keretében, több kiló gyönyörű eperhez jutnom. Így egy része ebben a könnyű nyári nyalánkságban landolt. Szerintem, más szezonális gyümölccsel is ugyanígy funkcionál...
Hozzávalók egy 26 cm átmerőjű tortaformához:
80 dkg eper
13 dkg vaj
25 dkg ledarált, vagy finomra összetört keksz (mi a karamellás ízűt részesítjük előnyben, de vegyesen is lehet bármilyen töltetlen)
8 lap zselatin
1/2 citrom kinyomott leve
25 dkg natúr joghurt
10-15 dkg porcukor (aki édesebben szeretné, tehet bele többet is)
2,5 dl habtejszín
Az epret csumájuktól megpucolom, folyóvízben megmosom, kissé leszárítom.
A vajat felolvasztom és a ledarált keksszel összekeverem.
(Tortaformát, vagy csak tortagyűrűt használhatunk a továbbiakhoz.)
Értelemszerűen a gyűrűt torta-tálra helyezem, vagy forma használatnál az aljára sütőpapírt helyezek és a keksz-masszát elosztom rajta.
Egy kanál hátlapjával egyenletesen a tál aljába nyomkodom, majd legalább 1 órára a hűtőbe teszem.
Az eper felét (40 dkg) egy turmixgépbe teszem, hozzáadom a citromlevet, a joghurtot és a porcukrot. Pürésítem. (Itt lehet kóstolni és szükség szerint még cukrot adni hozzá.)
A zselatint hideg vízben beáztatom.
25 dkg epret nem túl vékonyan felszeletelek és a hűtőből kivett tortaalapon szépen elterítem (elosztom).
A zselatint kinyomkodom és alacsony hőmérsékleten felolvasztom egy kis edénykében.
2-3 ek epres krémet hozzákeverek, majd a maradék krémhez adom.
A tejszínt keményre felverem és óvatosan, hogy össze ne törjön, ezt is a krémbe dolgozom.
Ezt a masszát az eperszeletekkel kirakott tortaalapra öntöm, egyenletesre elsimítom, a maradék eperrel dekorálom és pár órára a hűtőben dermesztem.
Hozzávalók egy 26 cm átmerőjű tortaformához:
80 dkg eper
13 dkg vaj
25 dkg ledarált, vagy finomra összetört keksz (mi a karamellás ízűt részesítjük előnyben, de vegyesen is lehet bármilyen töltetlen)
8 lap zselatin
1/2 citrom kinyomott leve
25 dkg natúr joghurt
10-15 dkg porcukor (aki édesebben szeretné, tehet bele többet is)
2,5 dl habtejszín
Az epret csumájuktól megpucolom, folyóvízben megmosom, kissé leszárítom.
A vajat felolvasztom és a ledarált keksszel összekeverem.
(Tortaformát, vagy csak tortagyűrűt használhatunk a továbbiakhoz.)
Értelemszerűen a gyűrűt torta-tálra helyezem, vagy forma használatnál az aljára sütőpapírt helyezek és a keksz-masszát elosztom rajta.
Egy kanál hátlapjával egyenletesen a tál aljába nyomkodom, majd legalább 1 órára a hűtőbe teszem.
Az eper felét (40 dkg) egy turmixgépbe teszem, hozzáadom a citromlevet, a joghurtot és a porcukrot. Pürésítem. (Itt lehet kóstolni és szükség szerint még cukrot adni hozzá.)
A zselatint hideg vízben beáztatom.
25 dkg epret nem túl vékonyan felszeletelek és a hűtőből kivett tortaalapon szépen elterítem (elosztom).
A zselatint kinyomkodom és alacsony hőmérsékleten felolvasztom egy kis edénykében.
2-3 ek epres krémet hozzákeverek, majd a maradék krémhez adom.
A tejszínt keményre felverem és óvatosan, hogy össze ne törjön, ezt is a krémbe dolgozom.
Ezt a masszát az eperszeletekkel kirakott tortaalapra öntöm, egyenletesre elsimítom, a maradék eperrel dekorálom és pár órára a hűtőben dermesztem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése